7 ZWYCIĘSTWO Z RZĘDU!

To już 7 zwycięstwo z rzędu!!! W niedzielę przyszło nam się zmierzyć z Nemezis Bytom. Bez Groszka, Giepardy, Kapinosa, Łazaja, Sztandery oraz Zająca. Przyznam szczerze, że warunki atmosferyczne troszkę zmieniły nasze nastawienie do meczu, jedno było pewne: nie odpuścimy! Wynik niezbyt codzienny patrząc na resztę wyników w naszej lidze. Na boisko wyszliśmy zmobilizowani, rozgrzani i gotowi do gry. W pierwszej połowie meczu dużych emocji nie było, do przerwy Nemezis prowadziło 3:2. Chęć wygranej była jeszcze większa niż przed meczem, skoro już wyszliśmy w taką pogodę, trzeba było wygrać, tak też się stało :). Brawa dla naszych napastników, którzy raz po raz wykorzystywali sytuacje podbramkowe. W drugiej połowie straciliśmy tylko dwa gole ostatecznie wygrywając 9:5. Paweł Koczar został graczem meczu, strzelając 3 bramki naszym przeciwnikom. Trafiali także Krzysztof Markiewicz x2, Marek Strawa x3 oraz Grzegorz Zakrzewski x1. Wygrywając, uciekliśmy drużynie z Vitora na 7 punktów!